Rehabilitacja domowa

ESTETICA-MED oferuje również rehabilitację w domu pacjenta. Świadczymy usługi w warunkach domowych u pacjentów zamieszkujących teren Pragi Północ, którzy z powodu swojej choroby nie mogą dotrzeć do naszej przychodni.

Kinezyterapia (gimnastyka lecznicza)

Kinezyterapii (gimnastyki leczniczej) nie można mylić z gimnastyką ogólna czy sportem. Jej głównym celem jest przywrócenie lub poprawienie funkcjonowania ciała za pomocą ćwiczeń fizycznych. Udaje się to w około 90%.

Masaż kręgosłupa

Masaż kręgosłupa różni się od zwykłego masażu relaksacyjnego lub ujędrniającego. Jego głównym zadaniem jest bowiem uśmierzenie bólu i zlikwidowanie jego przyczyn. Jednak każdy, kto udaje się do fizjoterapeuty nie może liczyć na natychmiastowe efekty.

Masaż częściowy

Zabieg przeprowadzany jest w pozycji leżącej, lub siedzącej, siła masażu dostosowana jest do pobudzanych receptorów, (każdy pacjent traktowany jest przez rehabilitanta indywidualnie), masaż nie powinien sprawiać bólu.

Masaż całościowy

Masaż (klasyczny leczniczy) jest formą oddziaływania na organizm, która wykorzystuje bodźce mechaniczne głównie w postaci ucisku na tkanki w celu wywołania fizjologicznych odczynów.

Wykonujemy świadczenia w ramach NFZ
Ząbkowska 18 lok. 61; 03-735 Warszawa
tel. +48 (22) 670 00 63 (PN.-PT: 7.00-19.00)

Polityka cookies